Plupload integration (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: Unknown
sv: Okänd

en: Not found
sv: Hittades ej

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sv: Din uppladdade fil har döpts om till %filename av säkerhetsskäl.

en: The specified file %name could not be uploaded.
sv: Den angivna filen %name kunde inte laddas upp.

en: Allowed files
sv: Tillåtna filer

en: Handles uploads
sv: Hanterar uppladdningar

en: Test Plupload
sv: Testa Plupload

en: Plupload integration module
sv: Modul för integrering av Plupload

en: Provides a plupload element.
sv: Tillhandahåller ett element för Plupload.
