Plupload integration (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Status
it: Stato

en: Size
it: Dimensione

en: Filename
it: Nome file

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Not found
it: Non trovato

en: N/A
it: N/D

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
it: Per ragioni di  sicurezza il file che hai caricato è stato rinominato in %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
it: Il file specificato %name non può essere caricato.

en: Add files
it: Aggiungere file

en: Start upload
it: Inizia caricamento
