Plupload integration (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Size
ru: Размер

en: Filename
ru: Имя файла

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Not found
ru: Не найдено

en: N/A
ru: Н/Д

en: Media
ru: Мультимедиа

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ru: Ваш файл был переименован в %filename из соображений безопасности.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ru: Указанный файл %name не может быть загружен.

en: Add files
ru: Добавить файлы

en: Allowed files
ru: Разрешённые типы файлов

en: Plupload integration module
ru: Модуль интеграции Plupload

en: Start upload
ru: Начать загрузку

en: Select files
ru: Выберите файлы

en: Add files to the upload queue and click the start button.
ru: Добавьте файлы в очередь загрузки и нажмите кнопку "Старт"

en: Stop current upload
ru: Остановить текущую загрузку

en: Start uploading queue
ru: Начать загрузку

en: Drag files here.
ru: Перетащите файлы сюда

en: Plupload library
ru: Библиотека Plupload

en: Uploaded %d/%d files
ru: Загружено %d/%d файлов

en: File extension error.
ru: Неверное разрешение файла.

en: File size error.
ru: Неверный размер файла.

en: IO error.
ru: Ошибка ввода-вывода.

en: Stop upload
ru: Прекратить загрузку

en: Please wait while your files are being uploaded.
ru: Пожалуйста подождите пока ваш файл будет загружен.
