Plupload integration (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Size
ast: Tamañu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: N/A
ast: N/D
