Plupload integration (7.x-1.5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Size
id: Ukuran

en: Filename
id: Nama berkas

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: N/A
id: T/T

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
id: Untuk alasan keamanan, file yang anda unggah diganti namanya menjadi %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
id: Berkas %name tidak dapat diunggah

en: Start upload
id: Mulai unggah
