Plupload integration (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ
