Plupload integration (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Size
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: N/A
lv: N/P

en: Media
lv: Multivide

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lv: Drošības apsvērumu dēļ, augšupielādētais fails pārsaukts par %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lv: Nebija iespējams augšupielādēt norādīto datni %name.

en: Add files
lv: Pievienot datnes

en: Allowed files
lv: Atļautās datnes

en: Handles uploads
lv: Apstrādā augšupielādes

en: Test Plupload
lv: Pārbaudīt Plupload

en: Plupload integration module
lv: Modulis Plupload integrācijai

en: Provides a plupload element.
lv: Piedāvā plupload elementu.

en: Start upload
lv: Sākt ielādi
