Plupload integration (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Size
ro: Mărime

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: N/A
ro: N/D

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ro: Din motive de securitate fişierul încărcat a fost redenumit în %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ro: Fişierul specificat %name nu a putut fi încărcat.
