Plupload integration (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Size
bn: সাইজ

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Media
bn: মাধ্যম
