Plupload integration (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: List
ne: सूचि

en: Size
ne: आकार

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Media
ne: मिडिया

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ne: सुरक्षाको कारणले गर्दा तपाईले अपलोड गर्नुभएको फाईललाई %filename मा पुन:नामाकरण गरियो।
