Plupload integration (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: List
ka: სია

en: Size
ka: ზომა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Media
ka: მედია

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ka: უსაფრთხოების მიზნით თქვენი ატვირთული ფაილის სახელი შეიცვალა %filename-ით.
