Plus 1 (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Voting
de: Bewertung

en: Vote
de: Stimme

en: You voted
de: Sie haben abgestimmt

en: Thank you for your vote.
de: Vielen Dank für die Bewertung.
