Plus 1 (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Voting
hu: Szavazás

en: Vote
hu: Szavazat

en: Log in<br />to vote
hu: szavazás

en: Thank you for your vote.
hu: Köszönjük az értékelést.
