Plus 1 (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Vote
tr: Oy ver

en: Other
tr: Diğer

en: Log in<br />to vote
tr: Oylamak için giriş yapın

en: Thank you for your vote.
tr: Oyunuz için teşekkürler
