Plus Gallery (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: None
da: Ingen

en: User ID
da: Bruger ID

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: All
da: Alle

en: Fields
da: Felter

en: API Key
da: API-nøgle

en: Note
da: Bemærk

en: Requirements
da: Krav

en: Credit
da: Kredit

en: Flickr API key
da: Flick API nøgle

en: About
da: Om

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.
