Plus Gallery (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Type
eu: Mota

en: None
eu: Bat ere ez

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: All
eu: Guztiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Note
eu: Oharra

en: About
eu: (r)i buruz

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.
