Plus Gallery (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: None
fi: Ei mitään

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Include
fi: Sisällytä

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: All
fi: Kaikki

en: Fields
fi: Kentät

en: Note
fi: Huomaa

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: About
fi: Tietoja

en: %name must be a positive integer.
fi: %name on oltava positiivinen kokonaisluku.
