Plus Gallery (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: None
gl: Ningún

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: All
gl: Todo

en: Fields
gl: Campos

en: About
gl: Información

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.
