Plus Gallery (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Type
is: Gerð

en: None
is: Engin

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: All
is: Allt

en: Fields
is: Svæði

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um
