Plus Gallery (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: None
jv: Nihil

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Include
jv: Klebu

en: Exclude
jv: Kejābā

en: All
jv: Kabèh

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani

en: %name must be a positive integer.
jv: %name must be a positive integer.udu wilangan bulat positif.
