Plus Gallery (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: None
lv: Nav

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: All
lv: Visi

en: Fields
lv: Lauki

en: Note
lv: Piezīme

en: About
lv: Par

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.
