Plus Gallery (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Type
az: Növ

en: None
az: Yoxdur

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: All
az: Hammısı

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında
