Plus Gallery (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: All
be: Усе

en: Fields
be: Палі

en: API Key
be: Ключ API

en: About
be: Аб

en: %name must be a positive integer.
be: %name павінна быць станоўчым цэлым лікам.
