Plus Gallery (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Include
hi: शामिल

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: All
hi: सभी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: About
hi: के बारे में

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
