Plus Gallery (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Type
it: Tipo

en: None
it: Nessuno

en: User ID
it: ID utente

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: All
it: Tutti

en: Fields
it: Campi

en: Requirements
it: Requisiti

en: Credit
it: Credito

en: About
it: Informazioni

en: %name must be a positive integer.
it: %name deve essere un intero positivo.
