Plus Gallery (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: None
lt: Joks

en: User ID
lt: Nario ID

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: All
lt: Visi

en: Fields
lt: Laukeliai

en: API Key
lt: API raktas

en: Credit
lt: Kreditas

en: About
lt: Apie

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.
