Plus Gallery (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: None
nl: Geen

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: All
nl: Alle

en: Fields
nl: Velden

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Note
nl: Notitie

en: Requirements
nl: Vereisten

en: About
nl: Over

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: Access Token
nl: Toegangstoken
