Plus Gallery (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Type
pl: Typ

en: None
pl: Brak

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: All
pl: Wszystko

en: Fields
pl: Pola

en: API Key
pl: Klucz API

en: Note
pl: Notatka

en: Requirements
pl: Wymagania

en: About
pl: O stronie

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.

en: Optional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Gallery mode
pl: Tryb galerii
