Plus Gallery (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: None
ro: Nimic

en: User ID
ro: ID utilizator

en: All
ro: Toate

en: Fields
ro: Câmpuri

en: API Key
ro: Cheie API

en: About
ro: Despre

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: Access Token
ro: Token de acces
