Plus Gallery (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: None
bn: একটিও নয়

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: Out of date
bn: মেয়াদোত্তীর্ণ

en: About
bn: সম্পর্কে
