Plus Gallery (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: Include
bs: Uključi

en: Exclude
bs: Isključi

en: All
bs: Sve

en: Out of date
bs: Zastarjeo

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).
