Plus Gallery (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Type
he: סוג

en: None
he: ללא

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: All
he: הכל

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Flickr
he: פליקר

en: Note
he: הערות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Requirements
he: דרישות

en: About
he: אודות

en: %name must be a positive integer.
he: %name חייב להיות מספר שלם חיובי.

en: Google+
he: גוגל פלוס

en: Gallery mode
he: מצב גלריה
