Plus Gallery (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: None
ja: なし

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Include
ja: 含む

en: Exclude
ja: 除外

en: All
ja: すべて

en: Out of date
ja: 期限切れ

en: Note
ja: 注意

en: Credit
ja: 現金

en: About
ja: アバウト

en: %name must be a positive integer.
ja: %name は正の整数でなければなりません。

en: Access token
ja: アクセストークン

en: Instagram
ja: インスタグラム
