Plus Gallery (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: None
mn: Байхгүй

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: All
mn: Бүгд

en: Out of date
mn: Хуучирсан

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.
