Plus Gallery (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: None
oc: Pas cap

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: All
oc: Tot

en: Out of date
oc: Pas a jorn

en: Credit
oc: Crèdit

en: About
oc: A prepaus

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.
