Plus Gallery (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: None
fa: هیچ

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: All
fa: همه

en: Out of date
fa: قدیمی

en: About
fa: درباره
