Plus Gallery (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: All
te: అన్నీ

en: About
te: గురించి

en: %name must be a positive integer.
te: %name అన్నది ధనాత్మక పూర్ణాంకం అయివుండాలి.
