Plus Gallery (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: None
bg: Не

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: All
bg: Всички

en: Out of date
bg: Не актуализирано

en: Note
bg: Бележка
