Plus Gallery (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: None
el: Κανένα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: All
el: Όλες

en: Out of date
el: Μη ενημερωμένο

en: About
el: Περί

en: %name must be a positive integer.
el: Το %name πρέπει να είναι ένας θετικός ακέραιος.
