Plus Gallery (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Type
es: Tipo

en: None
es: Ninguno

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: All
es: Todo(s)

en: Out of date
es: No actualizado

en: API Key
es: Clave API

en: Note
es: Nota

en: Requirements
es: Requisitos

en: Credit
es: Crédito

en: About
es: Acerca de

en: Album title
es: Título del álbum

en: %name must be a positive integer.
es: %name debe ser un entero positivo.
