Plus Gallery (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Type
hu: Típus

en: None
hu: Nincs

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Include
hu: Befoglalás

en: Exclude
hu: Kizárás

en: All
hu: Mind

en: Out of date
hu: Elavult

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Credit
hu: Hitel

en: About
hu: Leírás

en: %name must be a positive integer.
hu: %name értékének pozitív egésznek kell lennie.

en: Image Field
hu: Képmező
