Plus Gallery (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Out of date
hy: Հնացած

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:
