Plus Gallery (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Type
id: Jenis

en: None
id: Tiada

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Include
id: Termasuk

en: Exclude
id: Kecualikan

en: All
id: Semua

en: Out of date
id: Kadaluarsa

en: Requirements
id: Persyaratan

en: About
id: Tentang

en: %name must be a positive integer.
id: %name harus bilangan bulat positif.
