Plus Gallery (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: None
ka: არცერთი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: All
ka: ყველა

en: Out of date
ka: მოძველებულია
