Plus Gallery (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: None
pt: Nenhum

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: All
pt: Tudo

en: Out of date
pt: Desatualizado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Note
pt: Nota

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Credit
pt: Crédito

en: About
pt: Sobre

en: %name must be a positive integer.
pt: %name deve ser um número inteiro e positivo.

en: Access token
pt: Chave de acesso

en: Image Field
pt: Campo Imagem

en: Access Token
pt: Token de Acesso
