Plus Gallery (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Type
sv: Typ

en: None
sv: Ingen

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: All
sv: Alla

en: Out of date
sv: Föråldrad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Requirements
sv: Krav

en: Credit
sv: Kredit

en: About
sv: Om

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken
