Plus Gallery (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: None
vi: Không có

en: User ID
vi: ID người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Out of date
vi: Quá hạn

en: Note
vi: Ghi chú

en: About
vi: Giới thiệu

en: %name must be a positive integer.
vi: %name phải là số nguyên dương.
