Plus Gallery (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: None
cy: Dim

en: All
cy: I gyd

en: Out of date
cy: Wedi dyddio

en: Credit
cy: Credyd

en: Flickr API key
cy: Allwedd API Flickr
