Plus Gallery (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: None
km: គ្មាន

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Out of date
km: ហួស​សម័យ

en: About
km: អំពី

en: %name must be a positive integer.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។
