Plus Gallery (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: None
ku: هیچ

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Out of date
ku: کۆن بووە

en: About
ku: دەربارە
